C) BEZLEPKOVÝ EBOOK S NÁVODY A RECEPTY (SAMOSTUDIUM)

A) KURZ S MOJÍ INDIVIDUÁLNÍ PÉČÍ VE FACEBOOKOVÉ SKUPINĚ ZA 5000 KČ - zahrnuje variantu B, plus moji individuální podporu přes FB messenger nebo Whatsapp v době trvání kurzu a měsíc po jeho skončení a dvě 30 minutové video-konzultace se mnou. NELZE ZAKOUPIT, KURZ UŽ BĚŽÍ !

 
B) KURZ VE FACEBOOKOVÉ SKUPINĚ ZA 4000 KČ - moje živá podpora a rady v uzavřené facebookové skupině, kde budou probíhat postupné výukové lekce, video návody, fotografie a živá vysílání s možností položení dotazů. NELZE ZAKOUPIT, KURZ UŽ BĚŽÍ !

 
C) SAMOSTUDIUM = EBOOK ZA 1500 KČ - po zakoupení získáte recepty ve formě e-booku a návody (jak se o kvásek starat, jak má vypadat rozkvas, jak si kvásek vypěstovat, informace o jednodruhových bezlepkových moukách a pojivech...) Ebook Vás vybaví vším důležitým, co potřebujete vědět o bezlepkovém kváskování. Jsou v něm podrobné návody a popisy a řada receptů (viz obsah ve fotografiích). V ebooku jsou pouze recepty z jednodruhových mouk. 

Jako poděkování za zakoupení získáte aktualizaci a doplnění ebooku o nové recepty, které v průběhu kurzu vzniknou. Aktualizovaný ebook Vám zašlu po skončení kurzu v první polovině srpna 2024.

 
U varianty A a B, prosím uveďte v posledním kroku objednávky do poznámky název Vašeho facebookového profilu.

 

OBSAH KURZU NALEZNETE ZDE

Zvolte si variantu:

Cena od 1 500 Kč