Živý kurz pečení bezlepkového kváskového chleba pro začátečníky

Termíny:

- bezlepkové kváskování v tuto chvíli raději vyučuji formou individuálního kurzu nebo formou online výuky, v případě zájmu mě kontaktujte, domluvíme se


Kurz bude probíhat od 9 hodin do cca 12-13 h (záleží na rychlosti kvásku a vašich dotazech, můžeme klidně posedět déle a vyřešit případné individuální otázky). Detaily ohledně místa konání, pomůcek apod. Vám sdělím po přihlášení. Kapacita je 6 účastníků na kurz. Cena je 1500 Kč. Pro závaznou rezervaci je třeba uhradit zálohu 500 Kč.


Na co se můžete těšit?

💜 Vysvětlíme si vše ohledně bezlepkového kvásku, který ode mne dostanete. Vysvětlíme si a názorně ukážeme, jak ho krmit, uchovávat a jak s ním pracovat, aby se mu dařilo.

 💙 Nachystáte si svůj klasický bezlepkový chléb z jednodruhových mouk (kdo chce, může i ze směsi) a druhý z jednodruhových mouk do formy. Pokud máte intolerance nebo alergie na konkrétní typ mouky, předem domluvíme náhradu. Vysvětlíme a ukážeme si vše kolem toho - postup, tvarování těsta do ošatky atd. Chleby si poté odnesete domů k upečení. 

💜 Společně si upečeme a ochutnáme chléb, který předem nachystám - ukážu Vám jeho nařezání, jak a v čem ho upéct.

💙 Dostanete tištěné materiály s recepty a postupy.

Moc se na vás těším :-)


Pro rezervaci termínu použijte e-shop a v případě dotazů mě prosím kontaktujte do zprávy, na email info@malovanychleba.cz nebo na mobil 739 012 631.


Máte-li vhodný prostor a chuť se mnou uspořádat kurz, budu ráda, když mě kontaktujete.

Ráda Vám vystavím i dárkový poukaz pro Vaše blízké či kamarády.

Veronika Vintrová